SaleTool – poczuj komfort łatwego sprzedawania

Sprzedawanie bywa męczące? Monitorowanie zachowań konsumentów, statusy planowanych maili, wysłanych przesyłek to dla Ciebie co raz większa katorga? Nie trać czasu na uporczywe finalizowanie sprzedaży – przejdź do rzeczy, działaj sprawnie i w konsekwencji zwiększaj sprzedaż, dzięki intuicyjnej, wygodniej platformie SaleTool!

Proponujemy Ci program SaleTool, dzięki któremu o wiele łatwiej będziesz mógł zarządzać mechanizmami sprzedaży nawet jeśli sprzedajesz wiele produktów w różnych miejscach.

Sales Tool pozwoli Ci oszczędzać czas przy obsłudze aukcji i panować nad wszystkim – bez stresu, nerwów i ryzyka, że nie zdążysz. Stań się jeszcze bardziej profesjonalnym sprzedawcą!

Sales Tool to system, dzięki któremu:

To nie wszystko. Dodatkowo dostajesz pełne statystyki sprzedaży, możliwość edytowania szablonów wiadomości e-mail, rejestr przychodów na dany dzień, miesiąc lub dowolny, zadany okres łącznie z przejrzystym wykresem, a także możliwość wysyłania do swoich klientów e-maili z promocjami, linkami i innymi informacjami.

Tutaj nie ma ryzyka, porażki, ewentualnych start! Nic nie tracisz, zyskujesz jeszcze więcej, a przede wszystkim sprzedajesz komfortowo.

Z SaleTool zintegrujesz następujące systemy sprzedaży:

Przetestuj już teraz! Oferowana usługa to abonament na 365 dni. Zanim jednak to zrobisz, masz możliwość wypróbowania naszego systemu przez 14 dni całkowicie za darmo.

SaleTool – narzędzie do sprzedaży, które polubisz od razu! Jeden klik i licencja na 12 miesięcy w zasięgu  Twojej firmy nawet jeśli jesteś offline.

SaleTool – sprzedawanie o krok do przodu. Wszystkie dane dostępne są z każdego miejsca na ziemi. Aby uzyskać dostęp do systemu należy zalogować się na stronie www.saletool.pl, w przypadku chwilowego braku Internetu cały system jest dostępny w trybie offline. Jeśli aukcja dobiega końca, dzięki naszej platformie masz możliwość w szybki i łatwy sposób ponownie wystawić aukcję, bez konieczności logowania się na serwis aukcyjny. Pełne bezpieczeństwo – SaleTool to system bezpieczny, szyfrowany SSLem, a baza danych jest zgodna z GIODO.

Z SaleTool niczego nie przeoczyszjeśli od daty zakupu minęły co najmniej 4 dni poinformujemy Cię o tym wyróżniajac transakcję kolorem żółtym, jeśli będzie to więcej niż 7 dni zaznaczymy to na czerwono. Najnowsze transakcje będą wyróżnione kolorem zielonym.

SaleTool – Twój partner w sprzedaży

Myślisz, że to zbyt trudne? SaleTool jest bardziej przejrzysty niż się spodziewasz, a co ciekawe przy zmianie statusu wysyłki, dane są automatycznie przekazywane do modułu wysyłki wraz z automatycznym generowaniem listu przewozowego i informacją dla kuriera, że przesyłka jest gotowa do wysłania i oczekuje na przyjazd. Z Sales Tool ograniczasz ryzyko i obawy kupujących do zera – w momencie, kiedy system odnotuje wpłatę, klient dowie się o tym z automatycznie wysłanej wiadomości e-mail. Poinformujemy go też automatycznie e-mailem (wraz ze zmianą statusu), że produkt został wysłany.

Zdarza się, że sprzedajesz e-mailem lub telefonicznie w odpowiedzi na zapytania klientów? Z Sales Tool nic nie umknie Twojej uwadze. Do systemu możesz wprowadzać zamówienia realizowane poza aukcją i finalizować transakcje w identyczny sposób jak większość zamówień.

Wygoda jakiej szukają tysiące sprzedawców teraz w Twoim zasięgu! Wypróbuj i przekonaj się, jak łatwo można sprzedawać.